O nas

Doświadczenie solidność skuteczność dyskrecja

Kancelaria Prawna Niemczyk

Kancelaria prawna Paweł Niemczyk zapewnia osobom prywatnym, spółkom i innym osobom profesjonalne i rzetelne doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądami i innymi urzędami. Kancelaria Niemczyk działa dla Klientów we wszystkich rodzajach spraw w oparciu o bogatą wiedzę fachową oraz według zawodowych standardów etycznych.

Każdy prawnik kancelarii zapewnia doświadczenie, solidność, skuteczność, dyskrecję, punktualność oraz wyważone koszty usług prawnych. Podstawą działania Kancelarii jest wiedza prawnicza i indywidualne podejście do każdej powierzonej sprawy oraz bieżące informowanie Klienta o sprawie.

Szczególnie istotne jest dla nas stworzenie osobistej więzi z Klientem polegającej na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie. Zaufanie połączone z ochroną poufności przekazywanych Kancelarii danych pozwalają w sposób profesjonalny dbać o interesy Klienta, np. w sprawach o odszkodowanie, spadek, podział majątku,karnych jak i w sprawach gospodarczych.

Zadzwoń do nas: +48 71 79 999 50 lub 600 100 662

Kancelaria prawna świadczy usługi na rzecz klientów polskich i zagranicznych, przede wszystkim w języku polskim i angielskim.

Dummy logo
Dummy logo
Dummy logo
Dummy logo
Female graduate delivering speech
Court
Law books with gavel

Committed to helping our clients succeed

History & Expertise

Law School:
J.D., 1991 – 1994, William Mitchell College of Law (Status: Excellent – Top 5 of School)
B.S., 1995 – 2000, University of Wisconsin, Platteville (Status: Excellent)
Certificate:

Environmental and Natural Resources Law Certificate (Status : Excellent)
Business and Commercial Law Certificate (Status : Great)

Bar Admissions:

NewYork 1983
The State Bar of California
US Court of Florida Claims