Kancelaria

kancelaria-adowkacka-wroclaw

Kancelaria Prawna Niemczyk

Kancelaria prawna Paweł Niemczyk zapewnia osobom prywatnym, spółkom i innym osobom profesjonalne i rzetelne doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądami i innymi urzędami. Kancelaria Niemczyk działa dla Klientów we wszystkich rodzajach spraw w oparciu o bogatą wiedzę fachową oraz według zawodowych standardów etycznych.

Każdy prawnik kancelarii zapewnia doświadczenie, solidność, skuteczność, dyskrecję, punktualność oraz wyważone koszty usług prawnych. Podstawą działania Kancelarii jest wiedza prawnicza i indywidualne podejście do każdej powierzonej sprawy oraz bieżące informowanie Klienta o sprawie.

Szczególnie istotne jest dla nas stworzenie osobistej więzi z Klientem polegającej na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie. Zaufanie połączone z ochroną poufności przekazywanych Kancelarii danych pozwalają w sposób profesjonalny dbać o interesy Klienta, np. w sprawach o odszkodowanie, spadek, podział majątku,karnych jak i w sprawach gospodarczych.

Kancelaria prawna świadczy usługi na rzecz klientów polskich i zagranicznych, przede wszystkim w języku polskim i angielskim.